Kampaň „Oldtubeři“ získala Českou cenu za PR

Naše kampaň “Oldtubeři”, kterou jsme realizovali s agenturou PR Konektor, v souvislostí s otevřením Komunitního centra získala Českou cenu PR za rok 2017 v kategorii Státní správa, veřejný a neziskový sektor.

Ačkoli naši „Oldtubeři“ byli i na tzv. „shorlistu“ v kategorii Absolutní vítěz, tuto nominaci naše kampaň neproměnila. Nicméně, sportovní terminologií řečeno, prohráli jsme více než se ctí (viz další odstavec) a už jen nominace byla pro nás polovičním vítězstvím. Kompletní výsledky České ceny za Public Relations.

 

Cílem vítězného projektu s názvem „Touching Masterpieces“ (česky Dotýkání se mistrovských děl) bylo zpřístupnit nevidomým zásadní umělecká díla, která by jim jinak zůstala skryta. Spojením virtuální reality, speciálního softwaru a haptických rukavic vznikl produkt, který nemá ve světě obdoby.

Olddtubeři

Pojem „Oldtubering“ a „Olddtubeři“ se už díky nám dostal do českých slovníků. My jsme se se stejnojmennou kampaní snažili podpořit mezigenerační dialog a bourat hranice stereotypů.

Rádi bychom pokračovali jak v natáčení pohádek, tak i ve výrobě zábavných či vzdělávacích videí s našimi seniory. Proto věříme, že nám toto ocenění pomůže najít vhodné partnery pro pokračování v tomto projektu a pomoc s plněním obsahu specializovaného webu.

Ještě jednou tak naše DÍKY letí:

  • ke všem našim oldtuberkám a jednomu oldtuberovi 🙂, jmenovitě: paní Hanně Žákové, paní Evě Kozderkové, paní Marie Šímové, paní Mileně Drtinová, paní Gabriele Machátová a panu Janu Sedlmayerovi, jejichž čtené pohádky na YouTube mají v tuto chvíli na kontě více než 3.000 shlédnutí!
  • Agentuře PR Konektor, jmenovitě řediteli agentury Radku Vítkoví, za to že nás (na rozdíl od jiných) s naším mini rozpočtem vzali pod svá kreativní křídla a hlavně!!! Markétě Faltysové, které to celé tak parádně vymyslela a zprodukovala;
  • Míše Novákové -tedy Michaela Videolover, která nám ty báječná videa natočila a sestříhala;
  • Samozřejmě nelze opomenout naši mentorku, moderátorku Ester Janečkovou, která seniorům při natáčení pomáhala dobrými radami a povzbuzováním;

 

Video ke kampani o natáčení pohádek:

 

Pokud chcete být informováni o všech našich akcích, zaregistrujte se na jednoduchém formuláři vlevo níže na stránce. Aby byla Vaše registrace platná, je potřeba následně potvrdit odkaz v emailu, který Vám přijde na Vámi uvedenou e-mailovou adresu.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..