Čestné uznání pro Komunitní centrum

Projekt Nadace Charty 77 “SenSen / Senzační senioři” vyhlašoval před nedávnem cenu “Senior roku 2018“.

V rámci této ceny se vyhlašovaly i ceny “Nejlepší klub roku”, kde získalo naše Komunitní centrum Čestné uznání.

 

Seniorka roku, klub roku

Prestižní ocenění – Čestné uznání v kategorii “Senior roku” získala “naše” Helena Kvapilová m.j. za to, že nerezignovala a v těžko uvěřitelném věku!! (u dam se prostě věk nezveřejňuje a to je v tomto případě trochu škoda..) se stala aktivní turistkou a hlavně instruktorkou Nordic Walkingu, která svými výkony strčí do kapsy o mnoho generací mladší účastníky našich lekcí. Heleně moc gratulujeme! 

Stejné ocenění, tedy Čestné uznánízískalo Komunitní centrum, tak věříme, že to je společná radost pro nás pro všechny, kteří se snaží svou každodenní či občasnou přítomností budovat ducha tohoto místa.

 

Ale..

Zároveň s tím, ale přichází i zpráva, která není příliš veselá.. Z mnoha důvodů (hlavním byla celkově významně nižší rozdělovaná částka) se nám nepodařilo uspět v grantovém řízení na prodloužení financování na další období. Znamená to  tedy (nestane-li se zázrak), že činnost Komunitního centra bude muset být k 31.12. letošního roku ukončena.

Intenzivně sice sháníme podporu (na Městské části, na Magistrátu..) a hledáme různá řešení, usilovně hledáme nové prostory, ale bohužel zatím bezvýsledně. Prosíme Vás tímto tedy o pomoc.

Zkuste se zamyslet nad tím, jestli nemáte ve svém okolí někoho (v rodině, mezi bývalými kolegy, mezi kamarády..), kdo by nám mohl jakkoli v této situaci pomoci (finančně, kontakty..). Zároveň Vás prosíme, pokud byste věděli o nějakých zajímavých, ale cenově dostupných prostorech vhodných pro “nové” Centrum, abyste nám o nich dali vědět.. Moc děkujeme!

 

Senior roku 2018

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..