AMOS

I na podzim jsme pro Vás připravili vzdělávací kurzy Akademie MOderního Seniora (AMOS). Sérii  tří, na sebe navazujících vzdělávacích setkání.

Kurzy AMOS jsou koncipované tak, aby  Vám odborníci v daných oblastech  pomohli s orientací v následujících oblastech/problematikách:

  • finanční gramotnost (sestavení rodinného rozpočtu, úspory, investice atp.), přednášející Ing. Marcela Hrubošová, web
  • právní problematika (rodinné právo, dědictví, ochrana spotřebitele atp.)  přednášející Mgr. Monika Kořínková, advokátka
  • mediální gramotnost a práce s informacemi (aneb jak nenaletět, informace a dezinformace), přednášející Ing. Hana Čepová

Kurz Vám zároveň poskytne možnost individuálních otázek a konzultací.

Setkání proběhnou vždy ve středu, v těchto termínech: 15. 11., 22. 11, 29. 11. Setkání bude probíhat v čase, dopolední kurz 9:00–11:30 hod. a odpolední kurz 13:30 – 16:00 hod.

Účast na kurzu je bezplatná, jedinou podmínkou je předchozí REGISTRACE. Počet míst je omezen. V případě problémů s registrací, nebo v případě dotazů volejte Hanu Čepovou, tel: 603 852 740.

Poznámka: kurz je výběrem toho nejlepšího z jarní části, proto nedoporučujeme, aby se na něj přihlašovali účastnící, kteří absolvovali kurz na jaře (ale pokud si někdo chce informace osvěžit, přihlásit se samozřejmě může). Děkujeme za pochopení.

Kurzy budou probíhat v zasedací místnosti budovy na adrese Nad primaskou 27, Praha 10, Strašnice MAPA (cca 10 min  pěšky od metra Strašnická).

 

 

Kurz je připraven díky podpoře z prostředků hlavního města Prahy