Dámský klub

Dámský klub Aleny Borhyové

Motto klubu: Žena může být krásná a šik v jakémkoli věku

 

Klub začal  aktivně působit v době, kdy jsme měli Komunitní centrum (KC) na Praze 8, kde proběhlo několik setkání se zajímavými hosty. Součástí každého setkání je povídání o módě, o tom, jak se líčit a jak zůstat  šik v jakémkoli věku.

Vyvrcholením činnosti klubu byla série módních přehlídek klientek Komunitního centra nazvaná Silver Glamour Fashion Show. Činnost Dámského klubu byla ukončena s ukončením provozu KC.

 

Rok 2021

Dámské kluby Aleny Borhyové probíhají aktuálně v on-line prostředí.

 

NEJBLIŹŠÍ TERMÍNY DKAB:

Aktuálně není stanoven termín příštího Dámského klubu.


Proběhlo:

Pondělí, 8.3., 18 – 19 hod. Dámský klub Aleny Borhyové, host Lenka Šťastná

Ženy, včera, dnes a zítra
Hostem březnového Dámského klubu Aleny Borhyové bude Lenka Šťastná, inspirativní dáma, která se věnuje postavení žen ve společnosti a umí o tom zajímavě povídat.

Těšit se můžeme na zajímavý životní příběh úspěšné ženy, která na vrcholu kariéry řekla dost a vydala se jiným směrem. Lenka nám představí své ženské vzory, zamyslí se nad tím, proč je důležité, aby se ženy zapojovaly do veřejného dění a byly v politice. Ale budeme si povídat i o maminkách, babičkách a vztazích v rodinách.

Lenka Šťastná je prezidentkou BPW ČR a je mj. předsedkyní správní rady naší organizace Právě teď! o.p.s. 

ZÁZNAM Z DÁMSKÉHO KLUBU


17.prosince 2020 od 17 hod.

Letem Vánocemi celým světem 

Jak se slaví Vánoce v různých částech světa, jak zdobí stromečky, jaké mají tradice?

Ve vánočním Dámském klubu se zastaví i několik zajímavých hostů, přijde nás pozdravit i náš patron, Rey Koranteng se svou moderátorskou kolegyní Lucií Borhyovou.

 

Pokud chcete být pravidelně o činnosti klubu informováni, přihlaste se k odběru novinek vlevo dole na stránce, nebo sledujte náš Facebook.

ZÁZNAM Z DÁMSKÉHO KLUBU


Dámský klub 19.11.

Dámský klub 19.listopadu

Hostem minulého DK byla známá spisovatelka, publicistka Eva Filipová (www.evafilipova.cz). Povídali jsme si s ní si např. o její poslední knížce s příznačným názvem i pro náš DK „Neřeš vrásky, hýčkej lásky“, ale třeba i o jejich kuchařkách, kurzech estetiky a hlavně o tom, jak zvládat s elegancí a nadhledem život v době kovidové.
 
Záznam tohoto  DK najdete na našem YouTube kanále.
 
Dámský klub Aleny Borhyové se uskutečnil ve čtvrtek 19.listopadu od 10:30 hod. na platformě ZOOM.
 

 

3. on-line Dámský klub Aleny Borhyové, který proběhne ve čtvrtek 14.5. v 10.30 hod. se tentokrát bude věnovat nohám, chodidlům, péči o ně, módě spojené s obuví a nohami.

Hostem klubu bude MUDr. Andrea Němcová,PhD., lékařka kliniky DiaVize Praha, která se ve své praxi zaměřuje na diagnostiku a terapii syndromu diabetické nohy. S paní doktorkou si budeme povídat si budeme o tom, jak pečovat o nohy ve vyšším věku, příp. jak pečovat o nohy, pokud jsme pacient s diabetem.  Více informací

 

 

 

 

Dámský klub 30.4.2020

Host Zuzana Ondrisová, Tvárová jóga

 

 

Dámský klub 16.4.2020

První on-line

 

 

 


První setkání se uskuteční  v pondělí 9.března od 10 hod. v Domě čtení na Praze 10. Součástí setkání bude i poradenství v oblasti líčení a možnost nechat se nalíčit.

 

AKCE PRO NEMOC ZRUŠENA. Náhradní termín bude všem registrovaným včas oznámen. Moc se všem omlouváme.

Programem Dámského klubu  bude:

Téma: „Myslet na sebe není hřích …“

Hostem klubu bude herečka Jitka Sedláčková.

 

 

 

Městská knihovna v Praze – partner setkání

 

 

Program:

10-11 hod. téma klubu „Myslet na sebe není hřích …“

11-12 hod. povídání s hostem – herečkou Jitkou Sedláčkovou

 

Místo konání:

Městská knihovna v Praze, Dům čtení, Ruská 1455/192, Praha 10.

 

Spojení:

metro Strašnická, odtud cca. 10 min. pěšky, příp. tramvaj do zastávky Průběžná (tramvaje č. 7), nebo do zastávky Kubánské náměstí (tramvaje č. 6, 24), cca. 5 min pěšky, nebo autobus 175 do zastávky Pod Rapidem