Babička roku 2024

Krajské (pražské) kolo soutěže Babička roku proběhne 1. října 2024 v Praze.

Přihlaste se do talentové soutěže babiček ve věku od 60 let s trvalým bydlištěm v Praze

 

Cíl akce

Základní myšlenkou tohoto projektu je důležitost a význam „aktivního stárnutí“ s utužováním mezigeneračních vztahů a důstojná oslava Dne seniorů. Cílem je ukázat lidskou hodnotu a pravou vnitřní krásu člověka v seniorském věku s ohledem na zachování a možností vytvoření zcela nových tradic napříč generacemi.

Každý člověk, je v něčem dobrý, v něčem vyniká. To, že mu již není dvacet let, není překážkou v tom, aby byl výjimečný, pro své okolí přínosný a aktivní člen společnosti.

Člověk je svými dovednostmi jedinečný v každé době, nehledě na věk. Soutěž Babička roku se snaží zábavnou a příjemnou formou lidem ukázat, že senioři rozhodně nepatří do starého železa. Právě naopak, mezigeneračním propojením soutěžících s jejich vnoučaty se snaží o zvýraznění důležitosti mezigeneračního soužití nejen v rodinách.

Organizátoři: Právě teď! o.p.s. a Krajská Rada seniorů Praha.

 

Jak bude soutěž probíhat?

Soutěžící projdou třemi disciplínami:

  1. Řízený rozhovor s moderátorem – představte sebe, svůj kraj a bydliště v rozsahu max. 2 min.
  2. Ukaž, co umíš – zpěv, tanec, recitace, sport, ukázka vlastní tvorby – malování, vyšívaní, hra na hudební nástroj, atd. Po domluvě s pořadateli, možno ukázat ve spolupráci s vnoučetem (časový limit max. 3 min)
  3. Módní přehlídka – společenské oblečení dle vlastního výběru

 

Na závěr je odbornou porotou vyhlášena zlatá, stříbrná a bronzová „Babička kraje 2024“. Vždy je oceněna i nejstarší soutěžící a obecenstvo hlasuje o babičku sympatie.

Všechny účastníce se mohou těšit na krásné ceny a upomínkové předměty.

 

Kdy a kde se akce uskuteční a jak se přihlásit?

Akce se uskuteční  1.října v podvečer, v prostorách společnosti T-Mobile Magenta Experience CentreProstory se nachází v přízemí, v budově OC Arkády Pankrác.

Možnost přihlášení bude spuštěna v průběhu měsíce června.

 

Kontakt na poradatele

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na:

 

Partner akce – poskytovatel prostor pro slavnostní večer: