Vzdělávání v oblasti používání moderních technologií

Letošní rok se nese ve znamení vzdělávání v oblasti používání moderních technologií.

Je tomu tak i díky našemu partnerovi, T-Mobile Magenta Experience Center.

S „Magentou„, jak zkráceně modernímu poradenskému centru T-Mobile Magenta Experience Center v OC Arkády Pankrác říkáme jsme navázali spolupráci už v loňském roce. Unikátní vzdělávací prostor s neomezenými možnostmi je domovem různých workshopů, přednášek a kurzů, které překonávají bariéry digitálního a technologického světa. Zaměřuje se na propagaci nových technologií a možnost jejich využití (nebo alespoň vyzkoušení si) v praxi, klade důraz na ekologii a udržitelnost.

Kromě vzdělávání dětí a mládeže, rádi podporují i vzdělávání seniorů.

V letošním roce jsme již společně připravili několik (nejen na oblast vzdělávání v oblasti moderních technologií zaměřených) workshopů, další chystáme. Zároveň  zde probíhají kurzy Moderní technologie? Nepanikařte!„.

Aktuálně plánované workshopy

  • 5.9. od 14 hod.  Workshop: Jak na WhatsApp?   KAPACITA WORKSHOPU NAPLNĚNA
  • 14.9. od 15 hod.  Přidaný Workshop: Jak na WhatsApp?  – prakticky zaměřeno na ukázky práce s chytrým telefonem a aplikacemi.

Anotace workshopu: Nevíte si rady s aplikací WhatsApp?? Přijďte na náš jedinečný kurz kde vás naši lektoři provedou základními prvky této aplikace, jako je zasílání fotek, videí, polohy, uskutečnění video a audiohovoru. Kurz z vás udělá plnohodnotné uživatele WhatsAappu. To není vše. Můžete se těšit i na menší soutěž a fajn zábavu v prostoru Magenta Experience Centra.

Jak se do T-Mobile Magenta Experience Centra dostanete? „Magenta“ se nachází v přízemí OC Arkády Pankrác, vstup do OC je např. přímo ze stanice metra trasy „C“ Pankrác. Nejsnazší přístup do prodejny je u bočního vchodu z ulice Hvězdova, poté hned vlevo po vstupu.

Akce je bezplatná, předpokládaná doba trvání 1,5 – 2 hod.

Na workshop 14.9. je potřeba se registrovat ZDE

Další workshopy připravujeme. Máte-li nějaké téma, které by vás zajímalo, napište nám.

Proběhlo

  • 16.5. od 13 hod. Život s chytrým telefonem
  • 18.7. od 9:30 hod. Život s chytrým telefonem 2

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..